Coreea Fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Coreea Fans

Coreea Fans
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Lee Ji Ra
Nemultumiri - Pagina 3 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 3 Voting_barNemultumiri - Pagina 3 Vote_rcap 
Kichi-b00m
Nemultumiri - Pagina 3 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 3 Voting_barNemultumiri - Pagina 3 Vote_rcap 
OhanYi
Nemultumiri - Pagina 3 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 3 Voting_barNemultumiri - Pagina 3 Vote_rcap 
Gaby
Nemultumiri - Pagina 3 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 3 Voting_barNemultumiri - Pagina 3 Vote_rcap 
Mariya
Nemultumiri - Pagina 3 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 3 Voting_barNemultumiri - Pagina 3 Vote_rcap 
Green.
Nemultumiri - Pagina 3 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 3 Voting_barNemultumiri - Pagina 3 Vote_rcap 
Berry
Nemultumiri - Pagina 3 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 3 Voting_barNemultumiri - Pagina 3 Vote_rcap 
Burial.Applicant]_
Nemultumiri - Pagina 3 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 3 Voting_barNemultumiri - Pagina 3 Vote_rcap 
Boomie
Nemultumiri - Pagina 3 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 3 Voting_barNemultumiri - Pagina 3 Vote_rcap 
Ina Says
Nemultumiri - Pagina 3 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 3 Voting_barNemultumiri - Pagina 3 Vote_rcap 
Nemultumiri - Pagina 3 Pageviews=0
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Nemultumiri

In jos 
+3
Burial.Applicant]_
Gaby
Lee Ji Ra
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Katherine
Membru Nou-Venit
Katherine


Mesaje : 47
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/06/2011

Nemultumiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 3:36 am

unde am putea cere sa ni se schimbe nickul?
Sus In jos
anonym
Vizitator
Anonymous



Nemultumiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 3 Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 3:36 am

Am sa fac eu un topic la "Anunturi" acum. ;)
Sus In jos
Blue Entity
Membru Nou-Venit
Blue Entity


Mesaje : 38
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 29

Nemultumiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 5:21 am

Am făcut o petiție, pentru a-ți dovedi, Amyy, că chiar și eu [scuze dacă am făcut o cacofonie, că nu știu sigur dacă e sau nu] care nu prea am postat țin la acest forum. Este păcat să îl închizi, forumul e foarte frumos, și promit că de acum în colo, de fiecare dată când am timp voi intra pe forum. Până atunci , cei care cu adevărat țineți la forum, semnați această petiție.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 5:46 am

Sury...chiar nu are rost...nu va semna nimeni petitia aceasta...vreau sa spun nimeni dupa forum. Nu are rost sa il mai tinem deschis. Nu vezi ca nimeni nu intra pe el? Avem cativa membrii care nici macar nu se sinchisesc sa intre 1 minut in fiecare zi...A fost decizia mea si eu imi doresc sa il inchid. Multumesc pentru ce incerci sa faci dar chiar nu are rost. :(
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Blue Entity
Membru Nou-Venit
Blue Entity


Mesaje : 38
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 29

Nemultumiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 3 Icon_minitimeMar Sept 06, 2011 3:36 am

Sury, îmi pare rău că ai luat decizia asta, dar, cum ți-am mai spus, te susțin în ceea ce faci. Mie îmi pare rău și pentru forum, dar asta e, totul are un sfârșit. :(((((((((
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nemultumiri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nemultumiri
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coreea Fans :: Pentru Inceput :: Nemultumiri-
Mergi direct la: