Coreea Fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Coreea Fans

Coreea Fans
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Lee Ji Ra
Nemultumiri - Pagina 2 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 2 Voting_barNemultumiri - Pagina 2 Vote_rcap 
Kichi-b00m
Nemultumiri - Pagina 2 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 2 Voting_barNemultumiri - Pagina 2 Vote_rcap 
OhanYi
Nemultumiri - Pagina 2 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 2 Voting_barNemultumiri - Pagina 2 Vote_rcap 
Gaby
Nemultumiri - Pagina 2 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 2 Voting_barNemultumiri - Pagina 2 Vote_rcap 
Mariya
Nemultumiri - Pagina 2 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 2 Voting_barNemultumiri - Pagina 2 Vote_rcap 
Green.
Nemultumiri - Pagina 2 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 2 Voting_barNemultumiri - Pagina 2 Vote_rcap 
Berry
Nemultumiri - Pagina 2 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 2 Voting_barNemultumiri - Pagina 2 Vote_rcap 
Burial.Applicant]_
Nemultumiri - Pagina 2 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 2 Voting_barNemultumiri - Pagina 2 Vote_rcap 
Boomie
Nemultumiri - Pagina 2 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 2 Voting_barNemultumiri - Pagina 2 Vote_rcap 
Ina Says
Nemultumiri - Pagina 2 Vote_lcapNemultumiri - Pagina 2 Voting_barNemultumiri - Pagina 2 Vote_rcap 
Nemultumiri - Pagina 2 Pageviews=0
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Nemultumiri

In jos 
+3
Burial.Applicant]_
Gaby
Lee Ji Ra
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 10:24 am

Chiar iti dau batai de cap,nui asa;))Mersi:*
Sus In jos
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 5:58 am

Intrebare....Sondajul cu trupa preferata de baiet...unde putem vota si noi?
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:41 am

Hmmm...Pai nu va apare ca puteti vota? Adica cerculetul acela alb? :|
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
OhanYi
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
OhanYi


Mesaje : 929
Reputatie : 11
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 7:30 am

@Kichi-b00m apesi in dreptul la ce formatie vrei sa votezi pe cercul acela alb. Eu am votat. :-?
Sus In jos
Gaby
Membru Superior
Gaby


Mesaje : 512
Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 6:18 am

A o intr:

De ce apar 2 icoane?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si nu unul singur?
Sus In jos
http://fani-coreea.forumgratuit.ro/
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 7:30 am

Hmm...sa te lamuresc. Prima imagine apare pentru ca exista alte sub-forumuri in categoria respectiva, iar a doua imagine apare pentru ca nu sunt alte sub-forumuri in categorie. ;) Sper ca te-am lamurit.
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Gaby
Membru Superior
Gaby


Mesaje : 512
Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 11:38 am

Aha.Ok,nu stiam,si eu din fire sunt fffoarte curioasa si pun multe intrebari.
Sus In jos
http://fani-coreea.forumgratuit.ro/
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 11:49 am

Ehh..nu-i nimic ^^
Acum am si eu o intrebare...De ce nu votati in sodaj? xD
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Gaby
Membru Superior
Gaby


Mesaje : 512
Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 12:03 pm

Daca yu mi-ai raspuns am sa-ti raspund si eu:am fost plecata de luni pana ieri seara la 6 si cand am ajuns eram asa obosita ca nu dormisem noaptea ca n-am mai intrat.si zilele trecute am fost ocupata si n-am avut timp.
Sus In jos
http://fani-coreea.forumgratuit.ro/
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 12:12 pm

Da...am observat ca nu ai mai fost activa pe forum. Dar acum poti vota. ^^
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 5:54 am

Ok...deci...nu va sup pe mine...dar eu nu pot vota in sondaj...apas degeaba pe cerculetu ala alb :-s

Oricum...daca sepoate vota de mai multe ori..sa voteze si cineva pe SuJu din partea mea :D:*
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 6:57 am

Pai Kichi apesi pe cerculet si dai Trimitere Vot sau ce scrie jos. Asa ai incercat? xD
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 15, 2011 3:42 am

Cred ca as gasi..daca as gasi sondajul :))
Sus In jos
Blue Entity
Membru Nou-Venit
Blue Entity


Mesaje : 38
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 29

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 8:46 am

am o întrebare... cine se ocupă de filme&seriale online? doar conducerea sau pot și membrii?
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 9:55 am

Si membrii desigur. Numai ca inca nu am rezolvat o problema. Trebuie sa schimb felul in care se posteaza videoclipurile. Momentan avem [youtube] link [/youtube] dar il voi schimba curand in embed. Va rog sa nu postati momentan in acea sectiune. ^^
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 11:37 am

Scuze Sefa...eu am vrut sa fiu fata harnica si am postat...ceva mai demult :D
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 11:43 am

Nu-i nimic Kichi ^^.
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Blue Entity
Membru Nou-Venit
Blue Entity


Mesaje : 38
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 29

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 12:02 am

Cho a scris:
Si membrii desigur. Numai ca inca nu am rezolvat o problema. Trebuie sa schimb felul in care se posteaza videoclipurile. Momentan avem [youtube] link [/youtube] dar il voi schimba curand in embed. Va rog sa nu postati momentan in acea sectiune. ^^

a, ok am înțeles. mulțumesc.
Sus In jos
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 02, 2011 10:51 am

Mda...am scapat cateva sec de prietena mea si am itrat pe forum >:)

Ammy...am o intrebare pe care nu am puso,dar sunt curioasa de ceva vreme...
Deci..am vazut ca ai format categoriile : [ Echipa de redactie ] [ SubTeam ] dar pana acum nu ni-ai spus nimic despre rolul lor pe forum!

Ok...cel mai mult ma intereseaza [ Echipa de redactie ] :D

Aaaa...si mai e ceva...nu stiu daca se intampla doar la mine,deci am nevoie si de confirmarea celorlati membri...am intrat ca vizitator acum cate va min si pot spune ca forumul avea cateva lipsuri (istoricul-daca pot sai spun asa,trupele de fete si cantaretii solo,actorii si mai era ceva...numi mai aduc aminte :D am memorie scurta;) )

Asta-i tot pentru azi
Bye-Bye!!!
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Aug 04, 2011 8:52 am

Da, ai dreptate Kichi. Inca nu v-am anuntat in legatura cu celelalte ranguri pentru ca nu mai stiu ce sa fac cu forumul...este o problema grava de inactivitate. Echipa de redactie este pentru "Revistele forumului", dar inca nu am creat categoria. In curand va voi da mai multe amanunte.

Cat despre chestia cu vizitatorii... Pai am setat eu cateva chestii din P.A (Panoul de administrare) si vizitatorii nu pot vedea toate sectiunile ca sa nu fure idei. ;)
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 05, 2011 12:42 am

Ohhh...pai...sper ca problema cu inactivitatea sa se rezolve cat mai curand!!!

Am trecut noi prin mai multe...sigur trecem si peste asta!Iar forumul va supavietui si va fi mult mai performant,sa spunem! :)..................cel putin asa sper!!!
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 05, 2011 1:55 am

Nu stiu ce sa mai zic Kichi...Ma gandesc serios sa il inchid....
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeVin Aug 05, 2011 12:36 pm

Nuuuu...sper ca nu......TT___TT...uite...voi intra mai desi si voi posta mai mult...si asa am cateva filme si seriale pe care pot sa le postez...probabil ca mi-ai zice ca nu doar eu trebuie sa postez pt a salva forumul si nu pot eu,singura , sa fac forumul sa aiva activitate....dar plz...nu-l inchide...cred c-as putea face ceva...poate sa trag de timp ,chiar ,pana ce vin fetele din vacanta!!!E o poroblema majora,sunt constienta de asta,si...daca sunt membre care stau acasa,cu net si toate cele ...sunt deamagita de ele pt ca nu le cere nimeni sa stea ore in sir si sa posteze,si mai ales ceva anume...in 5 hai 10 minute poti posta la toate jocurile si nu numai!!!

Mie imi pasa de forumul asta!Ii sunt loiala!!!Si ma laud cu asta.Am gasit multe forumuri pe care puteam sa ma inscriu,multe din ele avand chiar membrii de pe acest forum(nu dau nume),dar nu mam inscris...nu am vrut sa ma inscriu!!! Uneori am impresia ca sunt membru caruia ii pasa cel mai mult de soarta acestui forum (Sefa...nu te supara pe mine!Stiu ca si tu tii la forum!)... nu vreau sa fie inchis!!!

Daca membrii nostrii sunt loiali,nu forumului ci Coreei si tuturor idolilor nostrii coreeni:actori,cantareti,dansatori,bucatari,fotomodele,designeri vestimentari sau orice altceva ce poate fi un om...atunci...se vor intoarce...problema este ca atunci cand revin ele sa nu fie prea tarziu!!!-__-

Scuzati-ma caci am fost cam melodramatica...dar asa stau lucrurile din perspectiva mea...daca v-am suparat cu ceea ce am scria imi cer scuze,dar nu am facut-o decat din...dragoste...pentru forum!!!

Amyy...daca pot ajuta cu ceva,chiar daca este inafara postuluyi meu,te rog sa-mi spui!De altfel...ce rost mai au aceste mici grupari daca toata lumea lipseste........
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 9:59 am

Vad ca esti foarte loiala forumului... Da, ai dreptate chiar daca tu postezi in fiecare zi asta nu ajuta aproape cu nimic. M-am gandit foarte mult si cum este sfarsit de vacanta poate fetele se vor intoarce si vor fi dinou active, daca nu ma vad nevoita sa il inchid. Iti multumesc pentru loialitate si pentru ca esti mereu aici Kichi. ^^
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 07, 2011 10:48 am

Asta este placerea mea!!!Nu-i nevoie de multumiri...nu din partea ta...eu ar trebui sa-ti multumesc ptc mi-ai dat ocazia sa fiu membra a acestui forum si nu mai dat afara cu toate ca te-am zapacit de nN ori si...am mai si incalcat cateca reguli la inceput...(cred ca multi dintre membrii nu stiu si aceasta parte a povestii)!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nemultumiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nemultumiri   Nemultumiri - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nemultumiri
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coreea Fans :: Pentru Inceput :: Nemultumiri-
Mergi direct la: