Coreea Fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Coreea Fans

Coreea Fans
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Lee Ji Ra
 Absenţe anunţate .  Vote_lcap Absenţe anunţate .  Voting_bar Absenţe anunţate .  Vote_rcap 
Kichi-b00m
 Absenţe anunţate .  Vote_lcap Absenţe anunţate .  Voting_bar Absenţe anunţate .  Vote_rcap 
OhanYi
 Absenţe anunţate .  Vote_lcap Absenţe anunţate .  Voting_bar Absenţe anunţate .  Vote_rcap 
Gaby
 Absenţe anunţate .  Vote_lcap Absenţe anunţate .  Voting_bar Absenţe anunţate .  Vote_rcap 
Mariya
 Absenţe anunţate .  Vote_lcap Absenţe anunţate .  Voting_bar Absenţe anunţate .  Vote_rcap 
Green.
 Absenţe anunţate .  Vote_lcap Absenţe anunţate .  Voting_bar Absenţe anunţate .  Vote_rcap 
Berry
 Absenţe anunţate .  Vote_lcap Absenţe anunţate .  Voting_bar Absenţe anunţate .  Vote_rcap 
Burial.Applicant]_
 Absenţe anunţate .  Vote_lcap Absenţe anunţate .  Voting_bar Absenţe anunţate .  Vote_rcap 
Boomie
 Absenţe anunţate .  Vote_lcap Absenţe anunţate .  Voting_bar Absenţe anunţate .  Vote_rcap 
Ina Says
 Absenţe anunţate .  Vote_lcap Absenţe anunţate .  Voting_bar Absenţe anunţate .  Vote_rcap 
 Absenţe anunţate .  Pageviews=0
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

  Absenţe anunţate .

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Burial.Applicant]_
Membru Junior
Burial.Applicant]_


Mesaje : 142
Reputatie : 4
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 27
Localizare : 서울

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 11:46 am

Bine , sincer nici nu am ştiut unde să deschid topicul ăsta . Aşa că nah , mi-am găsit locul de veci la anunţuri .
După cum sugerează şi titlul , aici vă prezentaţi absenţele pe un timp îndelungat de pe forum . ( adică dacă lipsiţi 1-2 sau mai multe săptămâni de pe forum , de exemplu' )



____

Încep chiar eu , spunând cu bine ._.
Nu , nu pentru totdeauna : ))
Părinţii mei m-au anunţat chiar astăzi fără alte ocolişuri că mâine voi pleca la ţară pentru vre-o 2 săptămâni . Şi cum i-am bătut la cap cum că nu vreau să rămân la ţară pe tot restul vacanţei , imediat după aceste 2 săptămâni voi pleca la Suceava ... deci , voi lipsi cam mult de pe forum .
Voi reveni spre sfârşitul vacanţei . Şi dacă forumul va fi ţinut activ ( şi sper că va fi aşa până să revin ) , normal că vă voi prinde din urmă cu posturile :] .
Succes în continuare şi distracţie plăcută tuturor ^___^ .
Sus In jos
http://wasabitheatre.forumz.ro/
Gaby
Membru Superior
Gaby


Mesaje : 512
Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 12:01 pm

Pacat ca n-ai sa mai intri,oricum iti urez vacant placut si sa ne "reintalnim" cu bine.

~~~~~~~~~~~~

Cu acest post vreau si eu sa anunt ca in urmatoarele 2-3 zile nu am sa fiu foarte activa pe forum.Dar dupa aceea cu siguranta am sa intru si am sa postez de mai multe ori pe zi si mai multe informatii...

~~~~~~~~~~~~

Sus In jos
http://fani-coreea.forumgratuit.ro/
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 12:11 pm

Ok fetelor, nu este nicio problema. Doar anuntati daca trebuie sa lipsiti si este ok. ;) Dae ne vedem cu bine la sfarsitul vacantei si vacanta placuta!!!~ ^-^
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Gaby
Membru Superior
Gaby


Mesaje : 512
Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 12:25 pm

E oricum am sa mai intru seara,ca de ex. ieri a stat pana la 2 pe net.bine mi-a fost cam somn azi dimineata ca m-am sculat la 8,dar asta e.
Sus In jos
http://fani-coreea.forumgratuit.ro/
Burial.Applicant]_
Membru Junior
Burial.Applicant]_


Mesaje : 142
Reputatie : 4
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 27
Localizare : 서울

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeDum Iun 26, 2011 2:03 pm

Mulţumesc fetelor ^^ .
Şi ne vedem la sfârşitul vacanţei .

Vacanţă plăcută şi vouă :] .
Sus In jos
http://wasabitheatre.forumz.ro/
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:06 am

Vacanta placuta si tie!!!

Poi...eu nu am sa ma scuz...cel putin nu pe mine...ci pe Ina:D...Cred ca ati observat cu toti ca nu prea intra pe forum...ei bine(nu cred ca multi stiu) ea toceste pentru bac(acum invata la mate...),deci,am sa o scuz eu pt absente...

Si...ei bine...am sa ma scuz si eu pt o perioada in care voi lips(ca ma carabaneste varamia la tara),insa nu stiu sigur data...in orice caz...daca nu va fi o plecare rapida,sub amenintarea unei bombe cu cronometru,cred ca va voi anunta in ziua cu pricina:)
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 2:40 am

Fetelor eu va trebui sa plec pentru 4-5 zile la tara si las forumul pe mainile voastre. Sper ca va puteti ocupa de el. ;)
Vreau sa va atentionez ca atunci cand vin o sa schimbam multe lucruri incepand ca fiecare va avea cate ceva de facut in fiecare zi, vom mai cauta staff si membrii noi. Vreau ca toti sa vina cu cate o idee pentru forum. Am observat ca nimeni nu isi mai face treaba si daca o tineti tot asa ( asta este valabil pentru cei din staff/conducerea forumului ) va trebui sa inchid forumul. Pai sa speram ca veti tine cont de ce am spus si ne vedem cu bine peste cateva zile. Pa-pa si succes in continuare! ^^
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
OhanYi
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
OhanYi


Mesaje : 929
Reputatie : 11
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Turnu Magurele

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 2:54 am

Da, sunt de acord cu tine Cho. Trbuie sa facem unele schimbari la membrii staffului. Pai si eu voi pleca pentru 3 zile. Vacanta placuta la toti in continuare. ^o^
Sus In jos
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeVin Iul 15, 2011 3:53 am

Mda..poi...si ai mei ma carabanesc la tara maine...nu stiu cat voi sta la tara...cert este ca saptamana viitoare va trebui sa ma duc cu ei(si cu alti prieteni de famile,care,de altfel, i-au si corupt) la munte...nu cred ca stau mai mult de 5 zile la munte...dar nu pot spune sigur ca voi veni de la tara cu 1 2 3 4 zile sau doar cateva minute inainte de a pleca iarasi...

O voi ruga pe Cory sa imi tina locul pe perioada asta ca sa nu raman cu postarea stirilor in urma,insa nu stiu daca va reusi caci calculatorul e face multe figuri...a fost dus la reparatii saptamana asta si cea din urma de vreo 3 ori:(

In orice caz...vad eu cum ma descurc!
Sper sa mnu inchide-ti forumul!!!

Pa-pa!!!:-h:)
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 9:41 am

M-am intors si eu de la tara si vad ca forumul este exact asa cum l-am lasat. Ok stiu ca este vacanta si ca nu puteti intra pe forum dar macar anuntati aici. Inafara de Kichi, Hani si Dae nu a anuntat nimeni ca este plecat mai mult timp. Oricum vom face schimbari si va astept cu noi idei, imi puteti trimite prin PM.
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 7:47 am

Mda...m-am intors si eu pana joi,nu va faceti griji duminica ma intorc!Sa vad ce mai e nou pe aici!!! :)
Sus In jos
OhanYi
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
OhanYi


Mesaje : 929
Reputatie : 11
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Turnu Magurele

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 10:06 am

Hey..! ("\~~/").. m-am intors...Observ ca sunt cateva schimbari pe forum ..deci o sa avem mai multa treaba..;)
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 5:49 am

Bine ai revenit Hani. :* ^^
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 8:58 am

Pai eu trebuie sa plec o saptamana la tara. Aveti grija de forum in lipsa mea. ^^ Vacanta placuta in continuare la toate. Va pup. :*:X
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeLun Iul 25, 2011 1:18 pm

Asa vom face!!!Sau ...ma rog...cel putin eu :)
Sus In jos
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 2:44 am

Maine plec si eu la o colega la tara.Stau pana Miercuri...cel putin asa amn stabilit cu ea.Nu cred ca voi intra pe forum,chiar daca ea are net,ptc nu e chiar o fana a coreei...e celalalt tip de persoana,din pacate :(:-<...ne vedem dupa!!!
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 3:01 am

Ok, distractie placuta Kichi. ^^
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 12:42 pm

Multumesc mult!!!^-^Si voua la fel!!!:*
Sus In jos
Gaby
Membru Superior
Gaby


Mesaje : 512
Reputatie : 4
Data de inscriere : 18/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeDum Iul 31, 2011 1:56 am

Buna!Si eu voi fi plecata timp de o saptamana in Delta,bineinteles nu voi avea net,deci nu voi putea intra pe forum!

Sper sa se rezolve inactivitatea de pe forum,chiar daca esti activ,nu poti face nimic daca nu mai este nimeni.

Paaaaa!!
Sus In jos
http://fani-coreea.forumgratuit.ro/
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeMar Aug 02, 2011 8:45 pm

Ok,Gaby!Ne vedem peste o saptamana!Pana atunci voi incerca sa fiu cat mai activa!
Sus In jos
Kichi-b00m
Membru Suprem- V.I.P
Membru Suprem- V.I.P
Kichi-b00m


Mesaje : 1253
Reputatie : 7
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 30
Localizare : Barlad...Vaslui

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 8:25 am

Aaaa...poi...eu si Ina vom pleca maine la tara...nu stiu sigur cat va dura,insa cert e ca vom lipsi CEL PUTIN o saptamana :(.Pana atunci,daca vrea vreo cineva sa publice noile stiri din kpop in locul meu,ias ramana foate indatorata!!!

Sper ca forumul sa reziste cel putin pana la reintoarcerea mea!FIGHT!!!

Va pwp!Bye!!!
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 11:33 am

Pai vacanta placuta Kichi. ^^ Vorbim la reintoarcerea ta. ;)
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





 Absenţe anunţate .  Empty
MesajSubiect: Re: Absenţe anunţate .     Absenţe anunţate .  Icon_minitime

Sus In jos
 
Absenţe anunţate .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coreea Fans :: Pentru Inceput :: Anunturi-
Mergi direct la: