Coreea Fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Coreea Fans

Coreea Fans
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Lee Ji Ra
Designul Forumului Vote_lcapDesignul Forumului Voting_barDesignul Forumului Vote_rcap 
Kichi-b00m
Designul Forumului Vote_lcapDesignul Forumului Voting_barDesignul Forumului Vote_rcap 
OhanYi
Designul Forumului Vote_lcapDesignul Forumului Voting_barDesignul Forumului Vote_rcap 
Gaby
Designul Forumului Vote_lcapDesignul Forumului Voting_barDesignul Forumului Vote_rcap 
Mariya
Designul Forumului Vote_lcapDesignul Forumului Voting_barDesignul Forumului Vote_rcap 
Green.
Designul Forumului Vote_lcapDesignul Forumului Voting_barDesignul Forumului Vote_rcap 
Berry
Designul Forumului Vote_lcapDesignul Forumului Voting_barDesignul Forumului Vote_rcap 
Burial.Applicant]_
Designul Forumului Vote_lcapDesignul Forumului Voting_barDesignul Forumului Vote_rcap 
Boomie
Designul Forumului Vote_lcapDesignul Forumului Voting_barDesignul Forumului Vote_rcap 
Ina Says
Designul Forumului Vote_lcapDesignul Forumului Voting_barDesignul Forumului Vote_rcap 
Designul Forumului Pageviews=0
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Designul Forumului

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Boomie
Membru Nou-Venit
Boomie


Mesaje : 99
Reputatie : 1
Data de inscriere : 12/05/2011

Designul Forumului Empty
MesajSubiect: Designul Forumului   Designul Forumului Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 12:56 pm

Aici designerii vor posta creatii pentru designul forumului,iar membrii isi vor spune parerea :) Am vazut ca celalt topic "nu mai este" asa ca am simtit nevoia sa creez altul nou.
Ce spuneti,va place tema ? Dar noul banner :D ?
Sus In jos
Burial.Applicant]_
Membru Junior
Burial.Applicant]_


Mesaje : 142
Reputatie : 4
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 27
Localizare : 서울

Designul Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Designul Forumului   Designul Forumului Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 1:21 pm

Hua , piei Aghiuţăă Designul Forumului 62 .
Însfârşit văd şi eu banneru' Designul Forumului 77 . Şi pot spune că arată super Designul Forumului 29 ( mi-e milă de mine că trebuie să mă întrec cu aşa ceva data viitoare .__.'' ) .
Tema , fac şi eu ca toţi ''marii artişti'' în legătură cu creaţiile lor '' eh , se putea mai bine !! '' Şi da , îmi permit să spun asta pentru că eu am făcut-o ( în mare parte : )) )Designul Forumului 45 .
Momentan pentru forum nu am realizat nimic ._. Pentru că nu m-a solicitat ( deocamdată ) nici Cho şi nici nu am îndrăznit eu să-mi deschid Gimpu' Designul Forumului 39 .
( exces de smilies ! exces de smilies ! io's aia xD ! )
Sus In jos
http://wasabitheatre.forumz.ro/
Boomie
Membru Nou-Venit
Boomie


Mesaje : 99
Reputatie : 1
Data de inscriere : 12/05/2011

Designul Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Designul Forumului   Designul Forumului Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 10:35 pm

Asa mai merge,cu emoticoane :D Pai data viitoare am vorbit cu Cho si i-am spus ca tot eu il fac...De ce e o poveste lunga...sa spunem doar ca ne-am certat o ora pentru intreg designul,dupaia discutia a degenerat si nunu,nu e bine.Asa ca pana la urma i-am spus [bannerul nu era chiar asa] ca sa-i schimb culorile,ca sa se potriveasca,sa-l puna acum daca tot vrea [m-a disperaat] si fac data viitoare altul. Nu uita,ca acum e randul meu sa fac tema,minibannerele si totul Designul Forumului Haha
Sus In jos
Lee Ji Ra
Admin Fondator
Admin Fondator
Lee Ji Ra


Mesaje : 1619
Reputatie : 18
Data de inscriere : 12/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Turnu Magurele

Designul Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Designul Forumului   Designul Forumului Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:13 am

Da acum este randul lui Evyy prin urmare Dae nu trebuie sa faci nimic. :)
Tema o voi schimba cand ma voi intoarce si sper ca va fi gata pana atunci. ;)
Sus In jos
https://coreeafans.forumgratuit.ro
Burial.Applicant]_
Membru Junior
Burial.Applicant]_


Mesaje : 142
Reputatie : 4
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 27
Localizare : 서울

Designul Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Designul Forumului   Designul Forumului Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 1:01 am

Designul Forumului 39* after five minutes . . *
Oh , cred că am înţeles şi nu prea Designul Forumului 29 .
Oricum , ştiam şi eu că nu trebuie să fac nimic de data aceasta .
Cred doar că am înţeles altceva la replica lu' Boomie *'' Aici designerii vor posta creatii pentru designul forumului,iar membrii isi vor spune parerea :) '' * Atâta tot , în rest ştiu ce-aţi gândit pentru design şi alea , alea de pe-acolo Designul Forumului 21 .

*Spam!Spam! Proud to be a SPAMMER xD !
Sus In jos
http://wasabitheatre.forumz.ro/
Boomie
Membru Nou-Venit
Boomie


Mesaje : 99
Reputatie : 1
Data de inscriere : 12/05/2011

Designul Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Designul Forumului   Designul Forumului Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 1:14 am

Pai ma bucur...ca ai inteles ;)) Vroiam sa spun ca as vrea sa va dati cu parerea despre design atunci cand il fac eu,asa cum si eu imi spun parerea atunci cand designul e facut de partenera mea xD
Sus In jos
Burial.Applicant]_
Membru Junior
Burial.Applicant]_


Mesaje : 142
Reputatie : 4
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 27
Localizare : 서울

Designul Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Designul Forumului   Designul Forumului Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 1:25 am

Ai pus la plural xD şi asta m-a indus în eroare : ))
* Mesaj prea scurt , trandafiiir de la Moldova , trala la la la XD ! *
Sus In jos
http://wasabitheatre.forumz.ro/
Boomie
Membru Nou-Venit
Boomie


Mesaje : 99
Reputatie : 1
Data de inscriere : 12/05/2011

Designul Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Designul Forumului   Designul Forumului Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 5:18 am

:)) Am inteles.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Designul Forumului Empty
MesajSubiect: Re: Designul Forumului   Designul Forumului Icon_minitime

Sus In jos
 
Designul Forumului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cod-urile forumului .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Coreea Fans :: Pentru Inceput :: Anunturi-
Mergi direct la: